חולות הזהב - 3

אשדוד ט´´ז

חולות הזהב - 3

אשדוד ט´´ז

מצב הפרויקט >
מאוכלס
חולות הזהב - 3
גלול לפרטים

אודות הפרויקט

פרויקט הנדל"ן היוקרתי "חולות הזהב" החל את דרכו בנובמבר 2008.

הבנייה נעשית ברובע טז' החדש בעיר אשדוד וצפוי להיות בין הרובעים היפים ביותר בעיר הכולל מרכז מסחרי, בית ספר יסודי, גני ילדים ופארק ירוק, גדול ומושקע.בפרויקט הנדל"ן הנוכחי ישנם שלושה שלבי בנייה.

השלב הראשון נקרא "חולות הזהב" ובו מגדל מגורים יוקרתי בן 18 קומות בעל 3 מעליות מהירות.
בתוכו ישנם דירות 4 חד' מ-2 סוגים שונים הנקראים A ו-B אשר מתאימים במיוחד לצורכיהם של זוגות צעירים, משפחות טריות ואפילו פנסיונרים. דגמים נוספים הם 4.5 ו-5.5 חד' הפונות לכיוון המערבי של העיר כשמהקומות הגבוהות אנו זוכים לצפות בנוף עוצר נשימה של הים התיכון. כמוכן, ישנם פנטהאוזים יוקרתיים עם סטנדרט ברמה שטרם נראתה בעיר אשדוד.
כחלק מהפרויקט בשלב זה נבנו גם 2 בניינים בני 3 קומות עם דירות אקסקלוסיביות. בבניינים אלו ישנם דירות גן מרווחות בנות 5 חד' הכוללות בריכת שחייה אישית לדיירי הבית, מיני פנטהאוזים בעלי 5 חדרים ודופלקסים ענקיים בני 7 חדרים הכוללים גם כן בריכת שחייה.
הבניין ברובו מאוכלס מיולי של שנת 2008.
"חולות הזהב 2" הוא השלב השני אשר זהה לחלוטין ל"חולות הזהב" הן מבחינת דגמי הדירות והן מבחינת מספר הקומות בבניינים. הכניסה לדירות צפויה להיות במרץ 2009.חולות הזהב הינו פרוייקט הדגל של חברת האחים ישראל אשר נבנה ברובע ט"ז היוקרתי ביותר באשדוד.

בפרוייקט הושקעה מחשבה רבה בניצול מקסימאלי של תנאיו הטופוגראפים של המגרש וניצול אופטימלי של שטחי הדירות ומיקום הבניינים.

בשלב הסופי של בניית הפרויקט יקום ב"חולות הזהב 3" מגדל מגורים בן 25 קומות. הבניין יהיה זהה ברובו לשלבים הקודמים אך חלק מהדירות כמו 4.5 ו-5.5 חד' עברו שינויים קלים כמו הרחבת חדר השינה ביחידת ההורים, ואילו צידו המזרחי של הבניין הכולל את הדירות מדגם A ו-B יצפו על נופו הנרחב של הפארק הירוק והמושקע. כמוכן, נוספו פנטהאוזים מרהיבים וחדשים למפרט של הבניין.
לידו יבנה הפעם רק בניין אקסקלוסיבי אחד אך הוא יכלול את כול הדגמים המפוארים כפי שהם היו בשלבים הקודמים. בנוסף, הבניין גם יזכה לשבת אל מול נופו של הפארק הירוק. הכניסה צפויה בפברואר 2011.

2 מבנים
98
98 דירות
98 דירות אוכלסו

אודות האזור
אשדוד ט´´ז

הבנייה נעשית ברובע טז' החדש בעיר אשדוד וצפוי להיות בין הרובעים היפים ביותר בעיר הכולל מרכז מסחרי, בית ספר יסודי, גני ילדים ופארק ירוק, גדול ומושקע.
בפרויקט הנדל"ן הנוכחי ישנם שלושה שלבי בנייה.

 

31.771736,34.636948
מעוניין בפרטים נוספים או רוצה לבקר בדירה לדוגמה?
תשאיר הודעה ונחזור אלייך בהקדם >
הודעתך נשלחה בהצלחה!
התקשר > 02-6245552   או בקר > אשדוד ט´´ז