טלביה רזידנס

פינסקר 9

מצב הפרויקט >
בשיווק
טלביה רזידנס
גלול לפרטים

אודות הפרויקט

פרויקט הדגל של האחים ישראל. הפרויקט הינו קומפלקס דיור יוקרתי, יחיד מסוגו, הממוקם בשכונת טלביה, השכונה היפה והיוקרתית ביותר בירושלים, ומציב סטנדרטים בינלאומיים חדשים של איכות חיים.


בשכונת הפסטורלית שבלב ירושלים, מתקיים שילוב מיוחד בין אותנטיות פסטורלית, למטרופולין התוסס והחי של ירושלים, והכול במרחק הליכה של כמה דקות.


בטלביה נמצאים גם סמלים תרבותיים רבים של העיר: בית הנשיא, האקדמיה הלאומית למדעים ותיאטרון ירושלים. בסמוך אליה תמצאו את משכנות שאננים, גן הפעמון, בית הכנסת הגדול ועוד. לכן אין זה מפתיע שאנשי אקדמיה, דיפלומטים ואנשי עסקים רבים בחרו לגור בשכונה.


הפרויקט האקסקלוסיבי משלב ניגודים שמשתלבים בהרמוניה מושלמת. מצד אחד אבן מסורתית קלאסית, המשדרת פאר והדר, ומצד שני סגנון עיצוב מודרני ומתוחכם.
הפרויקט נהנה ממיקום מושלם - רחוב פינסקר, הרחוב הנחשב והמבוקש ביותר בשכונה, המשקיף על נוף מרהיב ועוצר נשימה.

דיירי הפרויקט ייהנו מסביבת מגורים ייחודית, הכוללת לובי כניסה מפואר עם פינות ישיבה מסוגננות, חנייה מקורה ואבטחה קפדנית הכוללת עמדת פיקוח השולטת על כל מערכות המבנה והשטחים הציבוריים.


להשלמת תחושת הנוחות והפינוק ייהנו הדיירים גם ממגוון מתקנים בלעדיים לרווחתם: גינה פרטית ופסטורלית צמודה, ספא פרטי הכולל סאונה רטובה/יבשה וחדר כושר מאובזר.

אדריכלים

אמציה אהרונסון

על תכנונו הקפדני של הפרויקט חתום משרד האדריכלות בראשות האדריכל אמציה אהרונסון, בוגר הטכניון בהצטיינות באדריכלות ובינוי ערים. אהרונסון פועל בירושלים כבר יותר מ 30 שנה ומוכר בזכות הפרויקטים הרבים והמגוונים בעיר. המשרד מתמחה בתכנון מגורי יוקרה ופרויקטים מסחריים שונים.  הסינמטק ירושלים, פרויקט ירושלים של זהב וסניף הדגל של המשביר לצרכן בעיר הם רק חלק מהפרויקטים הבולטים עליהם ניצח המשרד.
4 מבנים
67
67 דירות
54 דירות אוכלסו

אודות האזור
פינסקר 9

טלביה נחשבת לכל הדעות השכונה היפה והיוקרתית ביותר בירושלים. ראשיתה של השכונה ההיסטורית בשלהי המאה ה19, כאשר נקנו אדמותיה ע"י הכנסיה היוונית. מאז התגוררו בשכונה צליינים, ערבים תורכים ובריטים, כאשר עם השנים השתקעו בה יותר ויותר משפחות יהודיות. המגוון התרבותי שחי בה ניכר בסוגי המבנים השונים המעטרים את רחובותיה. כיום, המגורים בשכונת טלבייה הייחודית רכשו לעצמם ערך של יוקרה, אותנטיות ואיכות חיים, הנובעים מהשלווה היחודית השוררת ברחובותיה מחד, וקרבתה לכל מוקדי החברה, המסחר והבילוי בעיר מאידך. טלביה מאכלסת בתוכה את סמלי היוקרה הרבים של העיר כגון בית הנשיא, האקדמיה הלאומית למדעים, מכון ואן ליר, תיאטרון ירושלים, מוזיאון האיסלאם ועוד. במרחק הליכה מהשכונה תוכלו למצוא מוקדי עניין נוספים כגון משכנות שאננים, גן הפעמון, תחנת הרוח, בית הכנסת הגדול ורבים נוספים.

31.769033,35.217110
מעוניין בפרטים נוספים או רוצה לבקר בדירה לדוגמה?
תשאיר הודעה ונחזור אלייך בהקדם >
הודעתך נשלחה בהצלחה!
התקשר > 02-6245552   או בקר > פינסקר 9